Třebíč byla po zásluze zapsána na seznam kulturního dědictví UNESCO. Rozhodně neuděláte chybu, když se tam pojedete podívat. Je to lepší ráno, aby nebylo venku moc lidí, ale tady v Zámostí stejně žádné davy neproudí. Jestli znáte knížky o Stínadlech, budete tady "jako doma". |
![]() |
![]() |
| Jako ve Stínadlech pana Foglara | ... jen Rychlé šípy už tu nejsou... | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Asi v 8 ráno... | Tady nikdo nebydlí | Dá se tu i zabloudit |
Použitá technika: Nikon F 65 s objektivy Sigma AF 24 - 70 mm f/3.5 - 5.6 a Voigtländer AF Ultragon 19 - 35 mm f/3.5 - 4.5 |
©2003 Milan Sýkora |