Odkazy mimo tento web...
Radovan S. Fotografie mého bratra na Rajčeti. Fotí digitálními i filmovými Nikony a Olympusy OM, to se ale dočtete přímo v galerii. Často jezdíme fotit spolu a během fotografování vedeme různé řeči.
Viktor Mácha Postupem času se Viktor stal opravdovým profesionálem industriální fotografie. Web rozhodně stojí za to...! Nevím o jiném českém webu, který by se industriálu takto systematicky věnoval.
Martin Mojžíš Stránky profesionálního fotografa a znalce techniky. Hledá netradiční pohledy a divná místa, což je mi blízké - z těchto důvodů některé cesty (a samozřejmě řeči) podnikáme společně.
Praktica Collector Dr. Mike Otto z města Görlitz ví o Praktikách a vůbec produktech drážďanských výrobců dost a dost. Je to asi nejlepší sběratel Praktik, navíc nakloněný takřka jakékoli spolupráci.
Photographic Resources Neuvěřitelně obsažná stránka o fototechnice - mě samozřejmě zajímají hlavně informace o Nikonu, ale najdete tam i Canon, Minoltu, Pentax, Olympus... Vše v angličtině.
Alfred's Camera Page Stránky holandského sběratele fototechniky Alfreda Klompa - sbírá hlavně ruskou techniku a ví o ní absolutně všechno. Poskytl jsem mu návod k expozimetru Sverdlovsk 4 - je na stránkách.

  • Zde najdete všechny mé články, které vyšly na Paladixu.
Můj blog na Wordpressu
1. června 2008 jsem si založil blog na serveru Windows Live Spaces, pak Microsoft službu zrušil a nyní je sídlem blogu Wordpress. Jsou a budou tam jiné věci než zde, takže zkuste sledovat...
Hosting BlueBoard.cz
Díky hostingu na BlueBoard.cz totiž běží tento web bez prolémů a je stále dostupný.
Pravdivost hesla "Poctivý hosting s osobním přístupem" rád a v plném znění potvrzuji.

©2003 - 2023 Milan Sýkora