Blog na WordPress.com
Od 1. 6. 2008 do 27. 9. 2010 fungoval web na Windows Live, ale Microsoft blogovou službu ukončil, a tak to podstatné (moc si netroufám napsat "to nejlepší") najdete na novém blogu. Žádné velké změny, starýho psa novým kouskům nenaučíš...
Návody k fototechnice
Někdy je problém sehnat návod k něčemu, co třeba pořídíme z druhé ruky... Umím najít leccos. Abych to nemusel hledat pokaždé znovu a aby to třeba pomohlo i někomu dalšímu - to jsou důvody vzniku této sekce. Jsou to odkazy mimo tento web.
Paladix
Automaticky aktualizovaný seznam všech mých článků vydaných v magazínu Paladix navštívíte kliknutím na výše umístěný název magazínu... Článků je přes 200.
ŠOKující zprávy
... to byl klubový a později klubově-školní časopis, který vycházel v letech 1998 až 2005, od roku 2000 s mou pomocí. Následující sekce shrnuje všechny mé články napsané pro tento "plátek"...

Veškeré zde publikované texty podléhají autorskému právu a bez výslovného svolení autora nesmějí být jakkoli používány pro komerční účely ani veřejně publikovány. Odkazy na návody k fototechnice vedou mimo tento web - zde není žádný ze souborů uložen. Informujte mě prosím o tom, když budete kamkoli dávat odkazy na mé stránky - nic za to nechci, jen bych to rád VĚDĚL.
©1998 - 2023 Milan Sýkora