Chtěl bych, aby mi bylo třeba 3 a půl... Věřil bych na Ježíška, měl bych kolem sebe všechny ty velké hodné a známé lidi, dostal bych spoustu barevných dárků, spal bych po obědě a všechno ostatní by mi mohlo být ukradené...
Všechno začne být složité až později. Ale třeba mají i děti také nějaká trápení - třeba chřipku o Vánocích...
S prababičkou
Budu klavíristka...
Kreslíme
No tak foť už...!
Je to složitý
Použitá technika: Panasonic Lumix DMC-FZ8
objektiv Leica DC Vario-Elmarit 6 - 72 mm f/2.8 - 3.3 ASPH. (35 eq. = 36-432) Materiál: SD SanDisk Ultra II 1GB (RAW) Datum: 25. prosinec 2007