Romana je moje studentka a asi nejfotogeničtější člověk, kterého v současné době znám. Jednoho dne si usmyslela, že bych ji mohl vyfotit, a já se tomuto plánu nijak nebránil... Říkal jsem si, že není co zkazit (a nebylo).
Dnes jsme tedy tento plán zrealizovali, a to za pomoci Ivety, která se za žádnou cenu nechtěla fotit, ale měla docela dobré nápady...
|
 |
 |