Poruba je umělé a divné město (jinak samozřejmě ostravská čtvrť), místo snad největšího výskytu podivných staveb ve stylu socialistického realismu.
Oblouk je zvláštní dům - procházejí jím 2 ulice, je v něm nespočet bytů, obchody, věž vypadající jako kostel, hospoda... Stojí za to se přijet podívat - na rozdíl od paneláků je tohle aspoň ke koukání, i když s mírným pousmáním... Je to zvláštní - líbí se mi tam...!
|
 |
 |