Na Skalce jsem byl celkem dvakrát a v obou případech to bylo v zimě, letos byl i pěkný sníh. Jeďte se tam podívat - na první pohled to vypadá jako pořádné hory, ale ve skutečnosti jsme jen asi 20 km od Prahy, u Mníšku pod Brdy. |
![]() |
![]() |
| Zima na Skalce... | Jedna z mnoha kapliček | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Křížová cesta | Dozor přímo svatý | Zástup... |
Použitá technika: Nikon F 65 s objektivy AF Nikkor 28 - 100 mm f/3.5 - 5.6, Viogtländer AF Ultragon 19 - 35 mm f/3.5 - 4.5 a Sigma UC 70 - 210 mm f/4 - 5.6 |
©2003 Milan Sýkora |